Plastická chirurgie Perfect Clinic - Praha

Informace o plastické chirurgii

Perfect Clinic patří díky zkušenému týmu a profesionálnímu zázemí mezi nejkvalitnější kliniky plastické a estetické chirurgie u nás. Klinika má vlastní tým anesteziologů, moderně vybavené pokoje pro absolutní bezpečí pacienta, zkušené chirurgy a zdravotní personál.

Perfect Clinic v současné době má tři kliniky – v Praze, Liberci a nejnověji také v Brně. Na liberecké a brněnské pobočce nabízí Perfect Clinic pouze ambulanční a konzultační služby. V roce 2015 se stala Perfect Clinic hlavním partnerem České Miss.

Kliniky Perfect Clinic nabízí prakticky veškeré zákroky plastické chirurgie. Velmi žádanou plastickou operací jsou zákroky spojené s prsy – zvětšení/zmenšení prsou a modelace prsou. Dalšími častými zákroky jsou liposukce, plastika břicha, facelift a plastika nosu.

Vedoucím lékařem a výraznou osobností Perfect Clinic je MUDr. Roman Kufa, který se specializuje na kosmetickou chirurgii, chirurgii ruky a mikrochirurgii. Absolvoval stáž v zahraničí a pracoval jako plastický chirurg v Německu. Byl členem speciálního týmu, který poprvé v ČR provedl v roce 2011 operaci Moebiova syndromu. Od roku 2012 je vedoucím lékařem plastické chirurgie ve Fakultní Nemocnici Motol. Roman Kufa se také specializuje a s velkou úspěšností provádí rekonstrukce prsou u žen, které utrpěly ztrátu prsa v souvislosti s onkologickým onemocněním.

Objednejte se k nám nebo nám napište

Chcete-li se objednat na plastiku, liposukci nebo estetický zákrok, vyplňte prosím následující formulář. Objednávka bude přeposlána na kliniku.

Vaše jméno *
Váš e-mail *
Jaký co máte zájem? *
Váš telefon *
Zpráva pro kliniku
Kolik je 7 + 8? *
Položky označené * jsou povinné.

Diskuze a komentářeZeptat se

88
Jana 
DOBRÝ DEN.MAM VELIKOST PRSOU 100D.UŽ DELŠÍ DOBU PŘEMÝŠLIM O ZMENŠENÍ PŘES POJ...

80
BodyLift 
Dobrý den Vendy, zavolejte na svou zdravotní pojišťovnu, kde Vám poradí nej...

86
Vendy92 
Dobry den.Zhubla jsem vetsi cast sve hmotnosti kterou jsem nabirala postupem ...

Nové hodnocení klinikOhodnoťte

Dominika
S výsledkem na klinice od pana doktora, který mi dělal prsa jsem spokojená. Byl pozorný nejen pře...
Peter
Před 4 měsíci jsem zde podstoupil liposukci břicha. Zvolil jsem MUDr. Pachmana a výsledek prostě ...
Julie
Tuhle skvělou lékařku mi doporučila moje známá. Nyní paní doktorku Třískovou pravidelně navštěvuj...