DUOVIZE


Oční klinika DuoVize patří stejně jako její brněnská pobočka NeoVize k největším a nejmodernějším mikrochirurgickým pracovištím v ČR. Klinika se specializuje především na oční operace femtosekundovým laserem, nitrooční operace dioptrických vad, laserová operace šedého zákalu a další.

Celý lékařský tým kliniky DuoVize včetně doktorů i lékařského personálu patří ke zkušeným odborníkům – přednáší své zkušenosti na domácích i zahraničních kongresech. Své zkušenosti však i dále zdokonalují a rozvíjejí. Klinika zavedla operace femtosekundovým laserem jako základní metodu pro odstranění dioptrických vad – touto metodou provádí téměř 100% operací.

Oční klinika DuoVize klade velký důraz na individuální a maximální péči pacienta, kterému je vždy navrhnuto individuální řešení a taková léčba, která bude 100% úspěšná a vhodná. I proto v ČR klinika zavedla doživotní záruku na laserové operace. Operace se doporučuje pouze v případě, že doktoři jsou si jisti 100% výsledkem a hlavně přínosem pro pacienta.

Diskuze a komentářeZeptat se

92
HanaH 
Dobrý den, Jsem 3 roky po druhém porodu a trápí mě ošklivá kůže na břiše. ...

80
BodyLift 
Milá Eirun, Vámi popisované problémy velice zvyšují vaše šance na hrazení p...

91
eirun1 
Dobrý den. Už víc jak 10 let se trápím s nadměrným poprsím. Měřím 161 cm a ...

Nové hodnocení klinikOhodnoťte

Karolína
Do Yes Visage chodím na botox a je to podle mě lepší než většina krémů. Takže děkuji..
Karolína
Mám dost nesouměrnou postavu. Kvůli mým super dietám a zkoušení jak rychle zhubnout jsem na to do...
Dominika
S výsledkem na klinice od pana doktora, který mi dělal prsa jsem spokojená. Byl pozorný nejen pře...