NEOVIZE


Největší česko-slovenská síť očních klinik NeoVize má své kořeny v Brně-Židenicích. Její první pracoviště vzniklo v roce 2008 na základě poptávky po moderním zařízení, kde jde odbornost a inovativní postupy ruku v ruce s respektem a vlídným přístupem k pacientovi. Tento, do té doby, nezvyklý přístup napomohl k rychlému rozšíření oční kliniky nejen do Prahy, ale také do Českého Těšína, Bratislavy, Popradu a Trnavy. Spokojení pacienti si následně vyžádali i vznik očních ambulancí v centru Brna na Běhounské a v Újezdu u Brna. 

NeoVize se specializuje na léčbu šedého zákalu, astigmatismu, keratokonu, dále na odstranění dioptrických vad (laserem i jinými metodami), presbyopie a operace sítnice a sklivce. Za svou více než třináctiletou existenci provedla přes 210.000 očních operací a navázala úzké partnerství se světově uznávanými společnostmi Alcon a Zeiss. Několikrát po sobě obhájila titul Ordinace roku, Vodafone firma roku a získala též prestižní Cenu hejtmana Jihomoravského kraje za společenskou odpovědnost. 

V NeoVizi se snaží reagovat na přání pacientů a hledat stále nová, inovativní řešení. Oči si zde diabetici (pacienti s cukrovkou) mohou nechat vyšetřit pomocí nejmodernější technologie na bázi umělé inteligence, Aireen. Hlavním očním projevem cukrovky (diabetu) je diabetická retinopatie. Jedná se o onemocnění sítnice, které je druhým nejčastějším důvodem slepoty. Přítomnost diabetické retinopatie Aireen zjišťuje z fotografie sítnice. Vyšetření mohou pacienti bez objednání absolvovat na Očních klinikách NeoVize v Praze, Brně, ambulanci Brno Běhounská a na slovenské klinice NeoVízia v Popradě. Je bezbolestné, plně hrazené pojišťovnou, trvá jen pár minut a výsledek obdrží pacienti během chvilky. 

Diskuze a komentářeZeptat se

92
HanaH 
Dobrý den, Jsem 3 roky po druhém porodu a trápí mě ošklivá kůže na břiše. ...

80
BodyLift 
Milá Eirun, Vámi popisované problémy velice zvyšují vaše šance na hrazení p...

91
eirun1 
Dobrý den. Už víc jak 10 let se trápím s nadměrným poprsím. Měřím 161 cm a ...

Nové hodnocení klinikOhodnoťte

Karolína
Do Yes Visage chodím na botox a je to podle mě lepší než většina krémů. Takže děkuji..
Karolína
Mám dost nesouměrnou postavu. Kvůli mým super dietám a zkoušení jak rychle zhubnout jsem na to do...
Dominika
S výsledkem na klinice od pana doktora, který mi dělal prsa jsem spokojená. Byl pozorný nejen pře...