NEOVIZE


Oční klinika NeoVize v Brně patří k největším očním klinikám v České republice. Navazuje tak na zkušenosti zakladatelů refrakční chirurgie od roku 1993. Klinika NeoVize se specializuje na operace šedého zákalu, dioptrických vad, léčbu šilhání atd.

Ročně provede klinika více jak 5 tisíc očních operací. V brněnské NeoVizii byl jako v první klinice v ČR instalován femtosekundový laser Zeiss VisuMax, kde se operace femtosekundovým laserem klinika zavedla jako základní metodu pro odstranění šedého zákalu, dioptrických vad. Pomocí této metody provádí téměř 100% operací. Operaci femtosekundovým laserem zavedla klinika také u dětí.

Klinika klade velký důraz na osobní a seriózní péči o každého pacienta. Nikdy neprovádí předoperační vyšetření a operaci ve stejný den. Operace se provádí pouze tehdy, pokud je potřeba a je zaručen 100% výsledek. Refrakční operace se nedoporučuje u 15-20% pacientů, odstranění dioptrií nelze nikdy bezpečně a se zaručeným výsledkem provést každému.

NeoVize jako první česká klinika rozšířila pobočku na Slovensko, kde se klinika NeoVízia stala během pár měsíců největším očním pracovištěm na Slovensku, které zavedlo mnoho moderních metod: femtokatarakta , femtolasik, metodu NeoSMILE 3D a další.

Diskuze a komentářeZeptat se

92
HanaH 
Dobrý den, Jsem 3 roky po druhém porodu a trápí mě ošklivá kůže na břiše. ...

80
BodyLift 
Milá Eirun, Vámi popisované problémy velice zvyšují vaše šance na hrazení p...

91
eirun1 
Dobrý den. Už víc jak 10 let se trápím s nadměrným poprsím. Měřím 161 cm a ...

Nové hodnocení klinikOhodnoťte

Karolína
Do Yes Visage chodím na botox a je to podle mě lepší než většina krémů. Takže děkuji..
Karolína
Mám dost nesouměrnou postavu. Kvůli mým super dietám a zkoušení jak rychle zhubnout jsem na to do...
Dominika
S výsledkem na klinice od pana doktora, který mi dělal prsa jsem spokojená. Byl pozorný nejen pře...