Medicom Clinic - Brno

Informace o plastické chirurgii

MEDICOM Clinic tvoří tým vyhledávaných lékařů a dermatologů s mnohaletými zkušenostmi v oboru. Společně poskytujeme komplexní nabídku služeb v oboru plastické chirurgie, laserové dermatologie a estetické medicíny. Můžete si tak vybrat ze širokého spektra drobných i větších zákroků, díky kterým se budete cítit sebevědomější, mladší a krásnější.

Moderní brněnská pobočka kliniky plastické a estetické chirurgie MEDICOM Clinic se nachází na poliklinice Viniční v Brně – Židenicích a nabízí veškeré spektrum zákroků plastické a estetické chirurgie. Pobočka disponuje kromě jiného jedním velkým chirurgickým sálem, jedním menším sálem pro ambulantní zákroky a vlastní lůžkovou částí s dostatečnou kapacitou. S ohledem na maximální bezpečnost je pracoviště vybaveno nejmodernějšími technologiemi a odpovídajícím zázemím. Dva pooperační pokoje vybavené špičkovým zařízením umožňují permanentní monitoring základních životních funkcí na úrovni jednotky intenzivní péče. Samozřejmostí je nepřetržitý dohled zdravotního personálu a pohotovostního lékaře.

Veškeré výkony lze hradit formou splátkového prodeje přes Home Credit, který vám na počkání sjednáme na recepci kliniky.

Pro vaše pohodlí vám v rámci Brna nabízíme bezplatný odvoz po zákroku domů.

Dopřejte si maximální komfort, profesionální a vlídný přístup kvalifikovaného personálu, vysokou úroveň plasticko-chirurgických operačních výkonů a kvalitu pooperační péče.

Objednejte se k nám nebo nám napište

Chcete-li se objednat na plastiku, liposukci nebo estetický zákrok, vyplňte prosím následující formulář. Objednávka bude přeposlána na kliniku.

*
*
*
*
Zpráva pro kliniku
Kolik je 8 + 10? *
Položky označené * jsou povinné.

Diskuze a komentářeZeptat se

96
Karel 
Dobry den, dnes jsem mesic po zakroku hornich vicek a chtel bych se zeptat, t...

94
Mates25 
Dobrý den mám 4 porody za sebou s toho 3cisare ,prsa se mi hodně zvětšila už ...

92
HanaH 
Dobrý den, Jsem 3 roky po druhém porodu a trápí mě ošklivá kůže na břiše. ...

Nové hodnocení klinikOhodnoťte

Karolína
Do Yes Visage chodím na botox a je to podle mě lepší než většina krémů. Takže děkuji..
Karolína
Mám dost nesouměrnou postavu. Kvůli mým super dietám a zkoušení jak rychle zhubnout jsem na to do...
Dominika
S výsledkem na klinice od pana doktora, který mi dělal prsa jsem spokojená. Byl pozorný nejen pře...