Medicom Clinic - Brno

Informace o plastické chirurgii

MEDICOM Clinic tvoří tým vyhledávaných lékařů a dermatologů s mnohaletými zkušenostmi v oboru. Společně poskytujeme komplexní nabídku služeb v oboru plastické chirurgie, laserové dermatologie a estetické medicíny. Můžete si tak vybrat ze širokého spektra drobných i větších zákroků, díky kterým se budete cítit sebevědomější, mladší a krásnější.

Moderní brněnská pobočka kliniky plastické a estetické chirurgie MEDICOM Clinic se nachází na poliklinice Viniční v Brně – Židenicích a nabízí veškeré spektrum zákroků plastické a estetické chirurgie. Pobočka disponuje kromě jiného jedním velkým chirurgickým sálem, jedním menším sálem pro ambulantní zákroky a vlastní lůžkovou částí s dostatečnou kapacitou. S ohledem na maximální bezpečnost je pracoviště vybaveno nejmodernějšími technologiemi a odpovídajícím zázemím. Dva pooperační pokoje vybavené špičkovým zařízením umožňují permanentní monitoring základních životních funkcí na úrovni jednotky intenzivní péče. Samozřejmostí je nepřetržitý dohled zdravotního personálu a pohotovostního lékaře.

Veškeré výkony lze hradit formou splátkového prodeje přes Home Credit, který vám na počkání sjednáme na recepci kliniky.

Pro vaše pohodlí vám v rámci Brna nabízíme bezplatný odvoz po zákroku domů.

Dopřejte si maximální komfort, profesionální a vlídný přístup kvalifikovaného personálu, vysokou úroveň plasticko-chirurgických operačních výkonů a kvalitu pooperační péče.

Objednejte se k nám nebo nám napište

Chcete-li se objednat na plastiku, liposukci nebo estetický zákrok, vyplňte prosím následující formulář. Objednávka bude přeposlána na kliniku.

*
*
*
*
Zpráva pro kliniku
Kolik je 2 + 10? *
Položky označené * jsou povinné.

Diskuze a komentářeZeptat se

94
Mates25 
Dobrý den mám 4 porody za sebou s toho 3cisare ,prsa se mi hodně zvětšila už ...

92
HanaH 
Dobrý den, Jsem 3 roky po druhém porodu a trápí mě ošklivá kůže na břiše. ...

80
BodyLift 
Milá Eirun, Vámi popisované problémy velice zvyšují vaše šance na hrazení p...

Nové hodnocení klinikOhodnoťte

Karolína
Do Yes Visage chodím na botox a je to podle mě lepší než většina krémů. Takže děkuji..
Karolína
Mám dost nesouměrnou postavu. Kvůli mým super dietám a zkoušení jak rychle zhubnout jsem na to do...
Dominika
S výsledkem na klinice od pana doktora, který mi dělal prsa jsem spokojená. Byl pozorný nejen pře...