Perfect Clinic - Praha

Informace o plastické chirurgii

Perfect Clinic patří díky zkušenému týmu a profesionálnímu zázemí mezi nejkvalitnější kliniky plastické a estetické chirurgie u nás. Klinika má vlastní tým anesteziologů, moderně vybavené pokoje pro absolutní bezpečí pacienta, zkušené chirurgy a zdravotní personál.

Perfect Clinic v současné době má tři kliniky – v Praze, Liberci a nejnověji také v Brně. Na liberecké a brněnské pobočce nabízí Perfect Clinic pouze ambulanční a konzultační služby. V roce 2015 se stala Perfect Clinic hlavním partnerem České Miss.

Kliniky Perfect Clinic nabízí prakticky veškeré zákroky plastické chirurgie. Velmi žádanou plastickou operací jsou zákroky spojené s prsy – zvětšení/zmenšení prsou a modelace prsou. Dalšími častými zákroky jsou liposukce, plastika břicha, facelift a plastika nosu.

Vedoucím lékařem a výraznou osobností Perfect Clinic je MUDr. Roman Kufa, který se specializuje na kosmetickou chirurgii, chirurgii ruky a mikrochirurgii. Absolvoval stáž v zahraničí a pracoval jako plastický chirurg v Německu. Byl členem speciálního týmu, který poprvé v ČR provedl v roce 2011 operaci Moebiova syndromu. Od roku 2012 je vedoucím lékařem plastické chirurgie ve Fakultní Nemocnici Motol. Roman Kufa se také specializuje a s velkou úspěšností provádí rekonstrukce prsou u žen, které utrpěly ztrátu prsa v souvislosti s onkologickým onemocněním.

Objednejte se k nám nebo nám napište

Chcete-li se objednat na plastiku, liposukci nebo estetický zákrok, vyplňte prosím následující formulář. Objednávka bude přeposlána na kliniku.

*
*
*
*
Zpráva pro kliniku
Kolik je 2 + 10? *
Položky označené * jsou povinné.

Diskuze a komentářeZeptat se

96
Karel 
Dobry den, dnes jsem mesic po zakroku hornich vicek a chtel bych se zeptat, t...

94
Mates25 
Dobrý den mám 4 porody za sebou s toho 3cisare ,prsa se mi hodně zvětšila už ...

92
HanaH 
Dobrý den, Jsem 3 roky po druhém porodu a trápí mě ošklivá kůže na břiše. ...

Nové hodnocení klinikOhodnoťte

Karolína
Do Yes Visage chodím na botox a je to podle mě lepší než většina krémů. Takže děkuji..
Karolína
Mám dost nesouměrnou postavu. Kvůli mým super dietám a zkoušení jak rychle zhubnout jsem na to do...
Dominika
S výsledkem na klinice od pana doktora, který mi dělal prsa jsem spokojená. Byl pozorný nejen pře...