Ústav estetické medicíny - Praha

Informace o plastické chirurgii

Ústav estetické medicíny se již od roku 1996 specializuje na zákroky estetické chirurgie. Od té doby odoperovali více jak 20 000 úspěšných zákroků. Díky tomu veškerý personál včetně doktorů, odborného personálu i managementu těží z dlouholetých a odborných zkušeností.

Ústav estetické medicíny má v současné době 2 pracoviště – v Praze a v Karlových Varech. Obě kliniky jsou vybaveny nejmodernějšími operačními sály, lůžkové oddělení jsou vybaveny maximálním komfortem pro zajištění kompletní pooperační péči.

Portfolio zákroků u kliniky je rozmanité, v současné době nabízí více jak 30 zákroků, které se dají rozdělit na tři základní oblasti: první oblast se zaměřuje na estetickou chirurgii vrozených vad a odchylek. Druhou oblastí patří modelace postavy – například operace prsů, liposukce a další. Poslední oblastí je problematika stárnutí – tedy operace očních víček, facelifting obličeje, povislé kůže stehen a další.

Chirurgové se díky své dlouholeté praxi radí mezi nejzkušenější odborníky v České republice. Primář oddělení plastické chirurgie Ústavu estetické medicíny, MUDr. Dušan Záruba, se oboru plastické chirurgii věnuje od roku 1988. Během dlouholeté praxi tak získal cenné znalosti a zkušenosti a řadí se tak mezi nejlepší a nejzkušenější chirurgy. Je autorem řady odborných publikací a pravidelně přednáší na domácích a zahraničních konferencí.

Objednejte se k nám nebo nám napište

Chcete-li se objednat na plastiku, liposukci nebo estetický zákrok, vyplňte prosím následující formulář. Objednávka bude přeposlána na kliniku.

*
*
*
*
Zpráva pro kliniku
Kolik je 9 + 3? *
Položky označené * jsou povinné.

Diskuze a komentářeZeptat se

96
Karel 
Dobry den, dnes jsem mesic po zakroku hornich vicek a chtel bych se zeptat, t...

94
Mates25 
Dobrý den mám 4 porody za sebou s toho 3cisare ,prsa se mi hodně zvětšila už ...

92
HanaH 
Dobrý den, Jsem 3 roky po druhém porodu a trápí mě ošklivá kůže na břiše. ...

Nové hodnocení klinikOhodnoťte

Karolína
Do Yes Visage chodím na botox a je to podle mě lepší než většina krémů. Takže děkuji..
Karolína
Mám dost nesouměrnou postavu. Kvůli mým super dietám a zkoušení jak rychle zhubnout jsem na to do...
Dominika
S výsledkem na klinice od pana doktora, který mi dělal prsa jsem spokojená. Byl pozorný nejen pře...