Medicom Clinic - Praha

Informace o plastické chirurgii

MEDICOM Clinic tvoří tým vyhledávaných lékařů a dermatologů s mnohaletými zkušenostmi v oboru. Společně poskytujeme komplexní nabídku služeb v oboru plastické chirurgie, laserové dermatologie a estetické medicíny. Můžete si tak vybrat ze širokého spektra drobných i větších zákroků, díky kterým se budete cítit sebevědomější, mladší a krásnější.

Pobočka Praha – srdce kliniky MEDICOM Clinic se nachází v historickém centru Prahy a na první pohled zaujme velmi příjemným prostředím. Kromě recepce, čekárny, ambulancí a konzultačních místností, zde naleznete 3 nadstandardně vybavené operační sály, lůžkovou část i potřebné administrativní zázemí. Klientům zde poskytujeme všechny zákroky plastické a estetické chirurgie „od hlavy k patě“ včetně naší specializace – zákroku tumescentní liposukce v lokální anestezii.

Od počáteční konzultace až po naplnění vašeho snu se o Vás stará milý, vstřícný a dobře vyškolený personál, který má svou práci rád. Díky tomu se naši klienti cítí dobře a s důvěrou se na nás znovu obrací. Nejen známé osobnosti mají zajištěnou maximální diskrétnost a bezpečnost.

Podstatné je, že jsme Vám stále k dispozici nejen před zákrokem, ale i po něm, jak na telefonu, emailu či je možné zanechat vzkaz v naší on-line poradně, skypu či facebooku. Vaše spokojenost je u nás na prvním místě. Tým plastických chirurgů doplňují neméně zkušené dermatoložky a dohromady tak tvoří MEDICOM Clinic, největší kliniku plastické chirurgie, laserové dermatologie a estetické medicíny v České republice.

Objednejte se k nám nebo nám napište

Chcete-li se objednat na plastiku, liposukci nebo estetický zákrok, vyplňte prosím následující formulář. Objednávka bude přeposlána na kliniku.

*
*
*
*
Zpráva pro kliniku
Kolik je 9 + 1? *
Položky označené * jsou povinné.

Diskuze a komentářeZeptat se

96
Karel 
Dobry den, dnes jsem mesic po zakroku hornich vicek a chtel bych se zeptat, t...

94
Mates25 
Dobrý den mám 4 porody za sebou s toho 3cisare ,prsa se mi hodně zvětšila už ...

92
HanaH 
Dobrý den, Jsem 3 roky po druhém porodu a trápí mě ošklivá kůže na břiše. ...

Nové hodnocení klinikOhodnoťte

Karolína
Do Yes Visage chodím na botox a je to podle mě lepší než většina krémů. Takže děkuji..
Karolína
Mám dost nesouměrnou postavu. Kvůli mým super dietám a zkoušení jak rychle zhubnout jsem na to do...
Dominika
S výsledkem na klinice od pana doktora, který mi dělal prsa jsem spokojená. Byl pozorný nejen pře...