Medicom Clinic - Praha

Informace o plastické chirurgii

MEDICOM Clinic tvoří tým vyhledávaných lékařů a dermatologů s mnohaletými zkušenostmi v oboru. Společně poskytujeme komplexní nabídku služeb v oboru plastické chirurgie, laserové dermatologie a estetické medicíny. Můžete si tak vybrat ze širokého spektra drobných i větších zákroků, díky kterým se budete cítit sebevědomější, mladší a krásnější.

Pobočka Praha – srdce kliniky MEDICOM Clinic se nachází v historickém centru Prahy a na první pohled zaujme velmi příjemným prostředím. Kromě recepce, čekárny, ambulancí a konzultačních místností, zde naleznete 3 nadstandardně vybavené operační sály, lůžkovou část i potřebné administrativní zázemí. Klientům zde poskytujeme všechny zákroky plastické a estetické chirurgie „od hlavy k patě“ včetně naší specializace – zákroku tumescentní liposukce v lokální anestezii.

Od počáteční konzultace až po naplnění vašeho snu se o Vás stará milý, vstřícný a dobře vyškolený personál, který má svou práci rád. Díky tomu se naši klienti cítí dobře a s důvěrou se na nás znovu obrací. Nejen známé osobnosti mají zajištěnou maximální diskrétnost a bezpečnost.

Podstatné je, že jsme Vám stále k dispozici nejen před zákrokem, ale i po něm, jak na telefonu, emailu či je možné zanechat vzkaz v naší on-line poradně, skypu či facebooku. Vaše spokojenost je u nás na prvním místě. Tým plastických chirurgů doplňují neméně zkušené dermatoložky a dohromady tak tvoří MEDICOM Clinic, největší kliniku plastické chirurgie, laserové dermatologie a estetické medicíny v České republice.

Objednejte se k nám nebo nám napište

Chcete-li se objednat na plastiku, liposukci nebo estetický zákrok, vyplňte prosím následující formulář. Objednávka bude přeposlána na kliniku.

*
*
*
*
Zpráva pro kliniku
Kolik je 3 + 9? *
Položky označené * jsou povinné.

Diskuze a komentářeZeptat se

94
Mates25 
Dobrý den mám 4 porody za sebou s toho 3cisare ,prsa se mi hodně zvětšila už ...

92
HanaH 
Dobrý den, Jsem 3 roky po druhém porodu a trápí mě ošklivá kůže na břiše. ...

80
BodyLift 
Milá Eirun, Vámi popisované problémy velice zvyšují vaše šance na hrazení p...

Nové hodnocení klinikOhodnoťte

Karolína
Do Yes Visage chodím na botox a je to podle mě lepší než většina krémů. Takže děkuji..
Karolína
Mám dost nesouměrnou postavu. Kvůli mým super dietám a zkoušení jak rychle zhubnout jsem na to do...
Dominika
S výsledkem na klinice od pana doktora, který mi dělal prsa jsem spokojená. Byl pozorný nejen pře...